FAQ - najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi

1. Czy rodzice muszą płacić za wstęp do FIGLARIUM?

Zasadniczo rodzice nie płacą za bilet. Rodzice dokonują opłaty tylko za pobyt dzieci.

Jednak  rodzic/opiekun, który chce przebywać BEZ dzieci na terenie FIGLARIUM - musi zapłacić pełną stawkę zgodnie z cennikiem opłat indywidualnych.

2. Jak długo trwa zabawa urodzinowa?

Urodziny trwają 2 godziny od ustalonego momentu rozpoczęcia imprezy.

3. Czy konieczne jest wynajęcie sali urodzinowej aby zorganizować urodziny?

W naszym centrum zorganizowaliśmy otwartą przestrzeń specjalnie pod kątem organizacji urodzin. Rezerwujemy tylko stół urodzinowy w specjalnie przygotowanej strefie. Zrezygnowaliśmy z budowy osobnych pomieszczeń, aby dzieci w każdej chwili mogły obserwować salę i bawiących się kolegów.

4. Czy na urodziny dziecka mogę wnieść własny tort?

FIGLARIUM ma charakter instytucji żywienia zbiorowego i przestrzegamy wymagań Sanepidu. Dlatego nie można do Centrum wnosić, spożywać i częstować gości wypiekami z innego źródła niż FIGLARIUM .

5. Czy przebywanie dzieci na najwyższym poziomie konstrukcji jest bezpieczne?

Konstrukcja FIGLARIUM wykonana zgodnie z wymogami polskiej i europejskiej normy bezpieczeństwa - PN-EN 1176, a jej zabezpieczenia sprawdzane są codziennie.

8. Czy można zamiast zdejmowania butów użyć ochraniaczy?

Sala wykonana jest z wysokiej jakości materiałów i dokładamy wszelkich starań, aby każdy gość czuł się bezpiecznie i komfortowo. Wykładziny zawierają jony srebra, które mają działanie bakteriostatyczne. Pragniemy utrzymać jak największy stopień higieny. Z doświadczenia wiemy, że ochraniacze na butach nie zapewniają pełniej ochrony. Dlatego też nie przewidujemy używania ochraniaczy w strefie zabawy. Dopuszczamy korzystanie z ochraniaczy tylko na terenie strefy wypoczynku dla rodziców.

9. Co zrobić, jeśli nie mam skarpetek, mam gołe nogi?

Na recepcji dostępne są skarpetki w korzystnej cenie, można je u nas zakupić.

10. Czy rodzice mogą przebywać z dzieckiem na konstrukcji zabawowej?

Ze względu na bezpieczeństwo bawiących się dzieci i uwarunkowania techniczne konstrukcji zabawowej, dorośli mogą przebywać tylko na poziomie „0" konstrukcji.  Wyższe poziomy dostępne są dla dzieci od 6 r.ż. a poziom trudności ich pokonywania jest tak dobrany aby dziecko poradziło sobie bez pomocy dorosłego.