FAQ - najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi

1. Czy rodzice muszą płacić za wstęp do FIGLARIUM?

Nie, u nas rodzice nie płacą za bilet. Rodzice dokonują opłaty tylko za pobyt dzieci.

2. Czy mogę pozostawić dziecko pod opieką FIGLARIUM na czas zrobienia zakupów?

Oczywiście. Można pozostawić w Centrum dziecko już od 5-tego roku życia. W każdym przypadku wymagana jest obecność rodzica na terenie C.H. Marywilska 44 i dostępność telefoniczna w razie nieprzewidzianych okoliczności.

3. Jak długo trwa zabawa urodzinowa?

Urodziny trwają 2 godziny od ustalonego momentu rozpoczęcia imprezy (1 godz. 40 min wynajęcie stołu + dodatkowe 20 min. zabawy na terenie FIGLARIUM ).

4. Czy konieczne jest wynajęcie sali urodzinowej aby zorganizować urodziny?

W naszym centrum zorganizowaliśmy otwartą przestrzeń specjalnie pod kątem organizacji urodzin. Rezerwujemy tylko stół urodzinowy na wyłączność. Zrezygnowaliśmy z budowy osobnych pomieszczeń, aby dzieci w każdej chwili mogły obserwować salę i bawiących się kolegów. Czas rezerwacji stołu podczas urodzin to 1 godz. 40 min, przy czym dzieci mogą pozostać w Centrum łącznie do 2 godzin.

5. Czy rezerwacja stołu urodzinowego jest płatna?

Nie. W FIGLARIUM za rezerwację stołu nie płacimy.

6. Czy na urodziny dziecka mogę wnieść własny tort?

FIGLARIUM ma charakter instytucji żywienia zbiorowego i przestrzegamy wymagań Sanepidu. Dlatego nie można do Centrum wnosić, spożywać i częstować gości wypiekami z innego źródła niż FIGLARIUM .

7. Czy przebywanie dzieci na najwyższym poziomie konstrukcji jest bezpieczne?

Konstrukcja FIGLARIUM wykonana jest z materiałów spełniających surowe normy bezpieczeństwa. Głównym materiałem jest stal, a łączenia są dodatkowo zespawane.

8. Czy można zamiast zdejmowania butów użyć ochraniaczy?

Sala wykonana jest z wysokiej jakości materiałów i dokładamy wszelkich starań, aby każdy gość czuł się bezpiecznie i komfortowo. Wykładziny zawierają jony srebra, które mają działanie antybakteryjne. Pragniemy utrzymać jak największy stopień higieny. Z doświadczenia wiemy, że ochraniacze na butach nie zapewniają pełniej ochrony. Dlatego też nie przewidujemy używania ochraniaczy w strefie zabawy. Dopuszczamy korzystanie z ochraniaczy tylko na terenie strefy wypoczynku dla rodziców.

9. Co zrobić, jeśli nie mam skarpetek, mam gołe nogi?

Na recepcji dostępne są skarpetki w korzystnej cenie, można je u nas zakupić.

10. Czy rodzice mogą przebywać z dzieckiem na konstrukcji zabawowej?

Ze względu na bezpieczeństwo bawiących się dzieci i uwarunkowania techniczne konstrukcji zabawowej, dorośli mogą przebywać tylko na poziomie „0" konstrukcji.  Wyższe poziomy dostępne są dla dzieci od 6 r.ż. a poziom trudności ich pokonywania jest tak dobrany aby dziecko poradziło sobie bez pomocy dorosłego.